• admin -

Yield Guild Games Coin(YGG)

Güncelleme tarihi: 22 Ara 2021

Verim Lonca Oyunları (YGG) Nedir?

Verim Guild Oyunları (YGGs) bir merkezi olmayan özerk kuruluş (olan DAO sanal dünya Aynen jeton (yatırım) NFT'ler ). Kuruluşun amacı, dünyanın en büyük sanal ekonomisini geliştirmek, faydayı en üst düzeye çıkarmak ve gelirleri paydaşlarıyla paylaşmak için varlıklarını optimize etmektir.

Merkezi olmayan oyunlarda, Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve blok zinciri tabanlı oyunlarda kullanılan NFT'lere yatırım yaparak para kazanan bir oyuncu ve yatırımcı topluluğu oluşturdu. Platformun popülaritesinin artmasına yardımcı olan pandemi nedeniyle insanlar oyna-kazan oyunlarına katılmaya daha istekli hale geldi.

Yield Guild Games Kurucuları Kimdir?

Yield Guild Game'in arkasındaki şirket, Axie Infinity ve Yearn Finance Communities'i başlatan ekibin bir parçası olan Gabby Dizon tarafından kurulan Manila merkezli bir oyun stüdyosudur. Owl of Moistness bir blockchain geliştiricisidir; Axie Infinity dahil birçok bot ve NFT için algoritmalar geliştirmiştir.

Yield Guild Games Benzersiz Kılan Nedir?

DAO'nun ana geliri, lonca üyelerinin, oyun içi ödüllerin bir kısmı doğrudan YGG'ye gitmesi karşılığında varlıkları kullandığı bir kiralama planı aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak YGG'ye ait NFT varlıklarından yararlanmaktan gelir. Arazi gibi oyun içi varlıklar için, üçüncü şahıslar (lonca üyesi olmayanlar) o oyun içi arazide ekonomik faaliyetler yürüterek gelir elde edebilirler. NFT mülkiyeti, NFT'nin açık pazardaki değerine yansıyan oyun içi varlığın ekonomik değerindeki bir artıştan kazanç sağlayacaktır. Oyun ayrıca, kullanıcıların oyun içi aktivite için yerel jetonlar aldıkları bir oyna-kazan özelliği içerir.

Yield Guild Games Hangi Borsada Yer Alıyor ?

  • Binance

  • Okex

  • Huobi

  • Kucoin

  • Bitget

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör