• admin -

WEMIX Coin (WEMIX)

Wemix, amiral gemisi blok zinciri oyun hizmetleri kolu olarak WEMADE'nin yan kuruluşu olan Wemade Tree tarafından geliştirilen blok zinciri tabanlı bir Küresel Oyun Platformudur. "Wemix", kullanıcılara dijital varlıklar için cüzdanlar ve pazar yeri sağlayan oyun dApp'leri için bir platformdur .WEMIX Coin (WEMIX) Diğer Projelerden Ayıran Nedir?

Wemix, mevcut blok zinciri oyun projeleri sadece dijital varlık alışverişine odaklanırken, özünde kullanıcıların “deneyimsel değeri” olan bir blok zincir oyun ekosistemini beslemeyi öngörüyor.

Blockchain oyun sahnesinde yeni bir standart belirleyen Wemix'in temel yetkinlikleri şunlardır: “Sürdürülebilirlik” Wemade, 20 yılı aşkın süredir küresel oyun endüstrisine hizmet ediyor; “Substance” Wemade, ChuanQi (Mir Efsanesi); “Destek” Wemade'nin 10 iştiraki ve oyun şirketlerine Wemix için erişilebilir kaynaklara sahip 10'dan fazla yatırımı vardır; “Ölçeklenebilirlik” Wemix platformu, içsel ölçeklenebilirlik ve işlem maliyeti sorunlarını ele almak için hibrit bir “çoklu zincir” altyapısını (kamu-köprü-özel) benimsedi.

Üstüne üstlük, en seçkin özelliklerden ve güçlü yönlerden biri, mevcut oyun oyuncularına tanıdık bir kullanıcı deneyimi sağlayan "düşük giriş engeli"dir.


WEMIX Coin (WEMIX) Hangi Piyasalarda Yer Alıyor ?

Bybit,

Gate.io

ZT

Bithumb


4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör