• admin -

Verasity (VRA)

Verasity (VRA) Nedir?

18 Mayıs 2018'de kurulan Verasity (VRA), içerik oluşturucuların çalışmalarından kazanmaları ve reklamverenlerin reklam harcamaları için değer kazanmaları için adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil video paylaşımıdır.

Bunu, değer kanıtı (PoV) protokolü, ürün katmanları ve platformlarına göre Verasity'nin en önemli kullanım örneği olan PUBG Mobile gibi e-spor turnuvalarını içeren profesyonel bir oyun akış platformu olan esportfightclub.com platformu aracılığıyla başarır.Verasity'nin YouTube, Twitch, Vimeo, JWPlayer, Brightcove, VideoJS, Kaltura, FlowPlayer, iVideoSmart ve diğer platformlardaki yayıncıları bir araya getirdiği başka bir ürün olan Verasity.tv, çalışmaları için gelir elde etmekte zorlanıyordu. Reklamcılar, insanların her şeye baktığından emin olmadıkları için Google ve Facebook gibi mevcut reklam platformlarına o kadar fazla para harcamaya istekli değiller. Verasity'nin görüş kanıtı protokol katmanı teknolojisi, sahtekarlığı gerçek zamanlı olarak algılar ve ortadan kaldırır. İnsanların mı yoksa botların mı bir video izlediğini belirlemek için 200'den fazla temas noktası kullanır. Verasity zincirde doğrulama, NFT'leri daha değerli hale getirecek ve sahiplik iddialarına fazladan bir kimlik doğrulama katmanı ekleyecektir.

Verasity'nin Kurucuları Kimlerdir?

Verasity, video ve medya endüstrisinde kanıtlanmış bir sicile sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Verasity'de tam zamanlı çalışıyorlar ve 2017'den beri işbirliği yapıyorlar.

Verasity'nin kurucusu Mark RJ, 2000 yılında Birleşik Krallık'ta Action TV'de kullanılan akış uygulamaları için bir sıkıştırma algoritmasının araştırılması ve geliştirilmesinde yer aldı. Daha sonra bir veri yönetim şirketi olan Datagard'da CEO olarak görev yaptı.

Versity Vakfı Direktörü David Archer, bir Avukat, Avukat ve London School of Economics and Political Science mezunudur. Sergy Molybog, Kyrylo Bibik ve Dmytro Medianik, genel ve nesne yönelimli programlama dillerinde uzmandır.

Verasity'yi Benzersiz Kılan Nedir?

Verasity, kesin, güvenli ve doğrulanabilir izleyici ölçütleri üreten ilk patentli protokol katmanı olan görüş kanıtı protokol teknolojisi için çoğunlukla benzersizdir. Kullanıcılar Verasity Esportfightclub platformunda izleyebilir, kazanabilir ve oynayabilir.

Verasity izle ve kazan SDK'sı halihazırda, her biri toplam 550 milyon web sitesi izleyicisine ve aylık 110 milyon görüntülemeye sahip yaklaşık 2 milyon yayıncı tarafından entegre ediliyor.

Reklam yığını ve şelalesi, platformların birden çok hizmet değiştirme noktasına ve tek bir yığında ağlara sahip olmaktan kaynaklanabilecek zaman aşımı sorunlarını yönetmesine yardımcı olur.

VRA, görüntüleme için kazanılabilir ve birden fazla borsada harcanabilir veya APY'de ödüller için tutulabilir. Proje, abonelik ve üyelik paketlerini içeren bir oyun için ödeme kurulumu kullanan Esport platformundan kazanıyor.

Verasity ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKEx

  • KuCoin

  • Gate.io

  • HitBTC

  • OKEx

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör