• admin -

Terra Virtua Kolect Token( TVK )

Güncelleme tarihi: 5 Oca


Terra Virtua Kolect, NFT yaratıcıları ve koleksiyoncularının etkileşim kurması için küratörlüğünde bir pazar yeri sunan, platformlar arası, takas edilemez bir belirteç ( NFT ) ekosistemidir. Terra Virtua Kolect platformu web, PC ve mobil AR/VR ortamlarını kapsar.


Terra Virtua Kolect projesi, üç tur token satışında 2,6 milyon dolar topladı. Terra Virtua'nın dijital koleksiyon oluşturma ortaklarından bazıları Legendary Entertainment ve Paramount Pictures'dır. Terra Virtua, 2017'de bir proje olarak kuruldu, ancak hizmet belirteci TVK, yalnızca 16 Aralık 2021'de piyasaya sürüldü.

Terra Virtua Kolect'in Kurucuları Kimdir?

Gary Bracey, Terra Virtua'nın CEO'su. NFT platformunu kurmadan önce, Ocean Software'den (kendi kurduğu) Digimask'a kadar 35 yılı aşkın bir süredir oyun endüstrisinde çalıştı. Bracey, video oyunları yaratmanın tüm yönlerinde deneyime sahiptir ve hem Batılı hem de Asyalı izleyiciler için video oyunlarında çalışmıştır.

Terra Virtua Kolect'i Benzersiz Kılan Nedir?

Terra Virtua, kullanıcıların hem çevrimiçi hem de sanal gerçeklik aracılığıyla deneyimlenebilecek dijital sanata sahip olmalarını sağlayarak, kullanıcıların arkadaşlarıyla dijital varlıkların keyfini çıkarmasına ve topluluk içinde ticaret yapmasına olanak tanır. Terra Virtua platformu, NFT'lerin ticareti ve satın alınması için bir ticaret platformuna, NFT'leri artırılmış gerçeklikle birlikte kullanmak için bir mobil uygulamaya ve NFT'leri 3D ortamlarda görüntülemek için bir PC uygulamasına sahiptir.

Terra Virtua Kolect Hangi Borsalarda Yer Alıyor ?


  • Binance

  • Kucoin

  • Zt

  • Bitrue

  • Gate.io

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör