SHIBA INU COİN (SHIB)

Güncelleme tarihi: 11 Ara 2021

Shiba inu üzerinde bir köpek logosu bulunan kripto para birimlerine yatırım yapmaları için dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişiye ilham oldu.

SHIBA INU web sitesine göre SHIB, "DOGECOIN KATİLİ" olarak tanımlanıyor. Kendi merkeziyetsiz borsası (DEX) ShibaSwap üzerinde listeleniyor.SHIBA INU Kurucusu Kim?

SHIBA INU teknik makalesi (WoofPaper), ekibinin SHIB token'ı geliştirmesini şu üç faktöre bağlıyor:  1. "Sıfırdan sıfır ile başladık".

  2. "Shib'in arkasındaki parlak zekalar daha önce hiç iş birliği yapmamıştı".

  3. "Shiba Inu türü köpeklere bayılıyoruz".

SHIBA INU Neden Farklı?

SHIBA INU web sitesi, SHIBA INU topluluğunu NFT piyasasına getirirken, dünyanın dört bir yanında köpek temalı eser üreten sanatçıları "sanatsal Shiba hareketini" desteklemeye davet ediyor.

SHIBA INU ayrıca kurtarma operasyonlarına bağış toplamak adına Amazon Smile üzerinde bir kampanya oluşturdu. Shiba Inu Kurtarma Derneği bünyesindeki Shiba Inu köpekleri dahil edildi.


Dolaşımda Kaç SHIBA INU (SHIB) Coin Var?

SHIBA INU web sitesi, toplam token arzının yüzde 50'sini Uniswap'a kilitlediklerini ve anahtar verilerini de "yok ettiklerini" söylüyor! Kalan yüzde 50'lik kısımsa Vitalik Buterin'e gönderilerek "yakıldı". SHIBA INU web sitesinde açıklamalarına yer verilen birkaç token daha var: "Serbest bırakılan ve bir daha fiyatı düşmeyecek olan" LEASH ve Mayıs 2021 itibarıyla henüz kullanıma açılmayan BONE ("Dogecoin Katili" olarak adlandırılıyor).

SHIBA INU (SHIB) Nereden Alınır?


SHIB para birimi, aralarında Huobi, Binance, Gate.io, Uniswap ve OKEx gibi isimlerin olduğu kripto para borsalarında listelendi.

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Santa Coin