• admin -

Sandbox (KUM) Nedir?

Güncelleme tarihi: 17 Ara 2021

2011 yılında Pixowl tarafından piyasaya sürülen The Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox , merkezi olmayan otonom organizasyonların (DAO) ve değiştirilemez jetonların ( NFT'ler ) güçlerini birleştirerek, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur.

Resmi teknik incelemeye göre , Sandbox platformunun ana görevi, blok zincir teknolojisini ana akım oyunlara başarılı bir şekilde tanıtmaktır.

Platform, kullanıcıların aynı anda hem içerik oluşturucu hem de oyuncu olmalarını sağlayan yaratıcı bir "oynayarak kazan" modelini kolaylaştırmaya odaklanıyor. Sandbox, platformdaki işlemleri kolaylaştıran SAND yardımcı programı belirtecini tanıtarak blok zinciri teknolojisinin güçlerini kullanır.

Sandbox'ın Kurucuları Kim?

Arthur Madrid , Pixowl'un kurucu ortağı ve CEO'sudur ve The Sandbox'ın arkasındaki itici güçlerden biridir. 2000 yılında Université Paris Dauphine'den ekonomi bölümünden mezun oldu. Madrid'in profesyonel kariyeri Eurogroup Consulting France'da danışman olarak başladı, ancak kısa sürede girişimci ruhunu buldu. 2001 yılında, daha sonra Ipercast tarafından satın alınan 1-Click Media'yı kurdu.

Sebastien Borget aynı zamanda Pixowl'un kurucu ortağıdır ve şirketin COO'su olarak görev yapmaktadır. 2007 yılında Institut National des Télécommunications'tan bilgisayar sistemleri ağı ve telekomünikasyon bölümünden mezun oldu. Profesyonel kariyeri 1-Click Media için proje lideri olarak başladı ve o zamandan beri Arthur Madrid ve Sebastien Borget girişimci bir ikili oldu. 2011 yılında Pixowl'u kurdular ve sürekli birlikte projeler üzerinde çalışıyorlar.

Sandbox'ı Coin Projesi Nedir ?

Sandbox benzersiz bir platform çünkü oyun dünyasına blockchain teknolojisini getiriyor. Oyun endüstrisi, blok zinciri teknolojisinin benimsenmesi söz konusu olduğunda, kullanılmayan devasa bir pazar ve Pixowl bunu 2011'de gördü. Oyuncuların blok zinciri tabanlı varlıkları oluşturup toplayabilecekleri bir evren yaratarak, Sandbox piyasada devrim yaratmayı hedefliyor. Küresel oyun pazarında kendine bir yer edinir.

Sandbox, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe odaklanarak, platformun daha da geliştirilmesine katkıda bulunan ilgili oyunculardan oluşan bir meta veri tabanı oluşturur. Sadece bu değil, Sandbox, SAND tokenini tanıtarak merkezi olmayan yönetimi teşvik eder ve kullanıcıların projenin gelişimi hakkında görüş ve fikirlerini paylaşmalarına olanak tanır. Gelişen teknoloji sayesinde, merkezi olmayan yönetim, blockchain tabanlı projelerde olmazsa olmaz hale geliyor.

Şirket bir patlama ile başladı ve oyun endüstrisindeki sayısız büyük isimden destek ve yatırım aldı. Bunlara Atari, Helix ve CryptoKitties gibi markalar dahildir.


Sandbox'ı (KUM) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Sandbox, hem yatırımcılardan hem de kullanıcılardan artan bir ilgi görüyor ve daha fazla borsa SAND tokeni ile alım satım sunmaya başladı. Binance , Mart 2021'e kadar 7.015.941 $ 'lık işlemlerde işlenen en büyük SAND/BUSD işlem hacmine sahip. SAND satın almak için diğer seçenekler arasında Uniswap (V2) , Gate.io ve LATOKEN bulunur .

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör