• admin -

PancakeSwap Coin ( KEK )

Güncelleme tarihi: 17 Ara 2021

PancakeSwap, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır .Kullanıcıların jeton alışverişi yapmasına, çiftçilik yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında ücret kazanmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans ( Defi ) uygulamasıdır.

Eylül 2020'de piyasaya sürüldü ve Binance Smart Chain'de BEP20 jetonlarını takas etmek için merkezi olmayan bir borsadır.

PancakeSwap'ın Kurucuları Kimdir?

PancakeSwap, bariz bir krep tutkusuyla anonim geliştiriciler tarafından başlatılan Binance Akıllı Zincir tabanlı bir merkezi olmayan borsadır .


PancakeSwap'i Benzersiz Yapan Nedir?

PancakeSwap, otomatik bir piyasa yapıcı modeli kullanır, yani sipariş defterleri yoktur ve bunun yerine likidite havuzları kullanılır. Bir kullanıcı likidite sağlayıcısı olarak gelir elde edebilir; jetonlarını likidite havuzuna ekleyerek LP jetonlarını toplayabilir ve ödüller kazanmak için KEK'lerini stake edebilirler. Ayrıca şanslarını piyangolar ve karşılıksız jetonlarla deneyebilirler.PancakeSwap jetonu CAKE, orijinal olarak Binance Smart Chain'de başlatılan bir BEP20 jetonudur. CAKE'nin ana işlevi, PancakeSwap platformuna likidite sağlanmasını teşvik etmektir.

Kullanıcılar, Likidite Sağlayıcı belirteçlerini yatırarak ve kilitleyerek yapılan ödülleri kazanmak için belirteçlerini stake edebilirler. Bu, çiftçilik olarak bilinir ve sistem tarafından CAKE jetonlarıyla ödüllendirilir. Jetonlar, sıfır tutma süresi ile bahisten çıkarılabilir. CAKE, kullanıcılara gelecekte yatırım yapma ve getirileri artırma fırsatı verir, ancak riskleri de beraberinde getirir.

CAKE, PancakeSwap'ta bir piyangoya girmek için kullanılabilir. Her piyango seansı 6 saat sürer. Tek bir biletin maliyeti 10 CAKE'dir ve 1 ile 14 arasında rastgele dört sayı kombinasyonu ile gelir, örneğin 8-6-4-13. Tüm piyango havuzunun %50'sine eşit olan büyük ikramiyeyi kazanmak için, biletinizdeki sayıların kazanan biletteki dört sayının tamamıyla eşleşmesi gerekir.

Kullanıcılar ayrıca CAKE ile takas edilebilecek veya bir cüzdanda saklanabilecek, takas edilemeyen jetonlar da kazanabilirler.


Hangi Borsadan Satın Alınabilir ?

  • Binance

  • CoinTiger

  • KuCoin

  • Hitbtc


5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör