• admin -

Mana Coin

Güncelleme tarihi: 17 Ara 2021

Kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve para kazanmasına olanak tanıyan, Etheryum blockchain tarafından desteklenen sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor.


Bu sanal dünyada kullanıcılar, daha sonra gezebilecekleri, etheryum üzerine yeni binalar inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri araziler satın alıyorlar.


Decentraland, 2017 yılında gerçekleştirilen 24 milyon dolarlık ilk token arzının ardından kullanıma açıldı. Sanal dünya, 2019 yılında kapalı beta aşamasına geçti ve Şubat 2020'de tüm kullanıcılar için açıldı. O zamandan beri katılımcılar; etkileşimli oyunlar, çeşitliliği artan üç boyutlu görseller ve birçok yeni etkileşim içeren özellikler dahil olmak üzere LAND arazisi üzerinde farklı deneyimler ortaya çıkardı.

Decentraland ağında iki token kullanılıyor: MANA ve LAND. Benzersiz (non-fungible) ERC-721 LAND token'larını satın almak için, ERC-20 MANA token'lar, Decentraland piyasasında avatar, giyilebilir varlık, isim ve benzeri kozmetik sanal varlık ödemeleri için kullanılabiliyor.


Mana ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar


Binance

Mandala

Exchange

OKEx

Huobi Global

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör