• admin -

inSure DeFi (SURE)

inSure DeFi Nedir ?

Kullanıcıların fiat ve diğer kripto para birimleri ile SURE jetonları satın alarak kripto portföylerini sigortalayabilecekleri, topluluk tabanlı bir kripto varlık sigorta ekosistemidir.

inSure DeFi, kripto portföylerini dolandırıcılıklardan, borsa kapanışlarından ve büyük devalüasyonlardan korumak için binlerce topluluk üyesi tarafından güvenilen bir Merkezi Olmayan Sigorta Ekosistemidir .inSure'un Rekabet Avantajı

İyi bir sigorta platformu oluşturmada kilit faktör, fonların kullanımı ve potansiyel tazminat taleplerini ödemek için yeterli prim dalgalanmalarının olup olmadığı gibi finansal bilgilerin sağlığıdır. Blok zinciri dağıtılmış bir defter olduğundan, her düğüm verinin aynı kopyasına sahiptir. Veriler değiştiğinde, her sigortalı, senkronize ve güncel verileri görebilir ve her bir fonun işleyişini açık ve şeffaf hale getirir. Bu nedenle, web sitesinin ana sayfasında ilgili bilgileri ifşa etmek ve risk faktörleri, minimum sermaye gereksinimleri, token fiyatlarına ilişkin geçmiş veriler, talep değerlendirmesinin bir özeti gibi her üç ayda bir doğru bir gerçek zamanlı finansal durum sağlamak için özel bir modül olacaktır.

Ekonomik Model - Nasıl Çalışır?
    

inSure'un Crypto sigortası şunlara dayanmaktadır:

I. Dinamik Fiyatlandırma Modeli , arz ve talep yoluyla doğru piyasa fiyatını bulmak için;

II. Sermaye Modeli , herhangi bir zamanda riskleri desteklemek için gereken sermayeyi güvence altına almak için;

III. inSure DAO oylama mekanizması , her talebin izinsiz ve şeffaf bir şekilde ele alındığından emin olmak için.

Sermaye Modeli

             

Sigorta, yüksek oranda kaldıraçlı bir sektördür; bu nedenle, sigorta sermayesi modelinin birincil kaygısı, en son EIOPA'nın Solvency II çerçevesindeki %99.9 gibi bazı keyfi ve yüksek güven seviyelerinde risk havuzunun ödeme gücünü garanti altına almak için gereken sermayeyi hesaplamaktır.


Topluluk tarafından yönetilir

Normal şartlar altında inSure üzerindeki tüm işlemler akıllı sözleşmeler ile tamamlanabilir. Ancak gerçekte, kullanıcıların çıkarlarını dikkate almak, ademi merkeziyetçilik etkilerine daha iyi ulaşmak ve sürecin daha şeffaf olmasını sağlamak için belirli olayların kararları topluluğun oy vermesini gerektirecektir. Bu nedenle platform, bu tür kararları kolaylaştırmak ve aşırı durumları yönetmek için bir inSure DAO organizasyonu kuracaktır. inSure DAO'nun fon havuzunun gözetimine sahip olmadığı ve belirli bir kişiye fon sağlayamayacağı belirtilmelidir. Her komite üyesi herhangi bir zamanda oylama ile değiştirilebilir.


inSure DeFi Hangi Borsadan Alınabilir ?

inSure DeFi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar

PancakeSwap (V2)

Coinsbit

TraderJoe

VinDAX

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör