İllüvyon Coin ( ILV )

Güncelleme tarihi: 11 Ara 2021

Illuvium, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Genellikle Ethereum'daki ilk AAA oyunu olarak lanse edilen Illuvium, çeşitli toplama ve ticaret özellikleri aracılığıyla hem sıradan oyunculara hem de sıkı DeFi hayranlarına bir eğlence kaynağı sağlamaya çalışıyor.

Oyun, bir açık dünya keşif oyunu ile bir PVP savaş oyununun birleşimidir.

Oyuncular zamanlarını oyun dünyasının uçsuz bucaksız yerlerini keşfederek veya güçlü canavarlardan oluşan ekiplerini oluşturarak geçirebilirler.

Illuvium, 2020'den beri geliştirilmektedir ve kurucu ortaklar da dahil olmak üzere dünya çapında 40'tan fazla kişiden oluşan bir ekip tarafından inşa edilmektedir; seri girişimci ve erken kripto para birimini benimseyen Kieran Warwick ve kardeş olan deneyimli oyun tasarımcısı Aaron Warwick. (Ve tesadüfen DeFi platformu Synthetix'in kurucu ortağı Kain Warwick'in kardeşleri).

ILV belirteci, Illuvium ekosisteminde bir dizi kullanıma sahiptir. Oyuncuları oyun içi başarıları için ödüllendirmek için kullanılan ana jetondur, oyunculara Illuvium Vault'taki paylarına hak verir ve Illuvium merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) aracılığıyla oyunun yönetimine katılmak için kullanılır.

İllüvyon Nasıl Çalışır?

Illuvium blok zinciri tabanlı öğelere sahip olsa da, daha çok tam teşekküllü bir video oyununa benziyor. İndirilebilir bir masaüstü uygulaması aracılığıyla erişilir, ancak aynı zamanda onu çevreleyen bir dizi destekleyici DeFi uygulamasına sahiptir .

Oyuncular, Illuvials ve diğer oyuncularla savaşarak, görevlere ve günlük zorluklara katılarak ve ortak hikayesine katılarak Illuvium manzarasını dolaşırlar. Yolculukları boyunca, onları nadirlik, fayda ve arzu edilebilirlik açısından değişken kılan çeşitli özelliklere sahip İllüvyonlar toplarlar. Bunlar şunları içerir:

  • Sınıflar: Empath, Fighter, Guardian, Rogue ve Psion.

  • Yakınlıklar: Hava, Toprak, Ateş, Doğa ve Su.

Sınıfı ve yakınlığı en önemli nitelikleri olduğundan, her Illuvial'ın savaştaki gücünü belirlemeye yardımcı olan çok sayıda ek özelliği vardır, bunlardan bazıları şunları içerebilir: saldırı gücü, saldırı hızı ve vahşilik. İllüvyonlar zaferle güçlenir, oyun içi öğelerle güçlendirilebilir ve aynı anda iki yakınlıktan yararlanan özel bir "yükselmiş" forma yükseltilebilir.

lluvium'u Benzersiz Kılan Nedir?

Diğer blockchain destekli oyunların aksine, Illuvium, çeşitli bölgelerine dağılmış 100'den fazla benzersiz Illuvial ile tamamen 3D bir ortama sahiptir. Her bir Illuvial, birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanarak, büyük bütçeli perakende oyunlara alışmış oyunculara hitap etmesini sağlar.

Bunun ötesinde, hem diğer blockchain özellikli oyunlardan hem de AAA oyunlarından öne çıkmasına yardımcı olan bir dizi özelliğe sahiptir.

Nereden Satın alınabilir ?

Almak nerede olduğunu bilmek istiyorsanız şu anda Binance , Mandala Değişimi , OKEx , KuCoin , ve Gate.io da bulunmaktadır.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör