• admin -

GameFi Coin (GAFI)

Güncelleme tarihi: 5 Oca

Neden GameFi?

Blockchain oyna-kazan oyunu bir fenomen olarak ortaya çıkıyor. Bu modelden çok sayıda yenilikçi oyun finansmanı kavramı geliştirilmiştir; örneğin, burslar büyük ilgi gördü.



Bu arada, blok zinciri tabanlı oyun içi ekonominin tamamı henüz emekleme aşamasında olduğundan ve potansiyelini geliştirmeye yeni başladığından, blok zinciri oyunlarının beklentileri çok büyüktür.

  1. Nitelikli oyunlara erken erişim elde etmek isteyenlere izin veren blok zincir oyunları için özel bir fırlatma rampası yoktur.

  2. Öne çıkan blockchain oyun projelerini veya değerli oyun içi öğeleri keşfetmek için bir oyun merkezi yok.

  3. Oyuncuların kazançlarını kolayca takip edebilecekleri ve oyun içi öğelerini yönetebilecekleri merkezi bir depo yoktur.

  4. Ticaret, finansman ve burs olanakları dahil olmak üzere kapsamlı oyun finansmanı araçları sağlayan bir platform yoktur.

  5. Oyun öğelerinin sahiplerinin, oyunu aktif olarak oynamadıklarında sahip oldukları değerleri en üst düzeye çıkarmasını sağlayan bir model yoktur.

Ayrıca, blok zinciri benimsemeye istekli oyun stüdyolarıyla ilgili olarak, birçoğu gerekli teknik uzmanlığa ve oyun oyuncularına veya jeton sahiplerine ulaşmak için etkili bir platforma sahip değil.

Bu nedenle GameFi, bu mevcut zorlukların üstesinden gelmek için oluşturuldu.

GameFi nedir?

GameFi, oyun stüdyolarına, oyunculara, tüccarlara ve yatırımcılara hizmet veren, her şeyi kapsayan bir merkez ve oyun finansmanı için tek durak noktasıdır. GameFi, oyun topluluğuna, en çok oy alan kazan-kazan oyunlarının çoğuna ev sahipliği yapan BSC ve Polygon ağlarında geliştirilen gelecek vaat eden blok zinciri oyun girişimlerini getirecek. Aynı zamanda GameFi, oyun içi öğelerin ve NFT'lerin oyunlar arası ticaretini sağlayan ilk pazar yeridir.

GameFi, Faraland ve Kaby Arena gibi yükselen projeler için bir kuluçka merkezi olan Icetea Labs ve çok sayıda yüksek profilli oyun projesi için bir fırlatma rampası olan DAO Maker tarafından güçlü bir şekilde desteklenmektedir. Bu işbirliği, GameFi ekosisteminin büyümesi için sağlam bir temel sağlayan çok önemli bir ilk adımdır.

GameFi Hangi Borsadan Alınabilir ?

  • Kucoin

  • Gaye.İo

  • BKEX

  • ZT

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör