• admin -

Gala Coin( GALA )

Güncelleme tarihi: 17 Ara 2021

Gala games, oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefliyor. Gala Games'in misyonu, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz blockchain oyunları” yapmaktır.

Proje, oyuncuların oyun içi varlıklara yüzlerce dolar harcayabilecekleri ve oyunu oynamak için harcanan ve bir düğmeye tıklayarak onlardan alınabilecek sayısız saatler harcayabilecekleri gerçeğini değiştirmek istiyor.

2019'da piyasaya sürülmesinden bu yana, Gala Games aylık 1,3 milyon aktif kullanıcıya ulaştı ve en pahalı parçası 3 milyon dolar değerinde olan 26.000 NFT satıldı.

Gala Oyunlarının Kurucuları Kimdir?

Gala Games, Eric Schiermeyer tarafından kuruldu. Popüler bir sosyal ve mobil oyun şirketi olan Zynga'nın kurucu ortağıydı. Schiermeyer'in liderliğinde Zynga, Poker, Mafia Wars ve Farmville gibi popüler hitleri piyasaya sürdü. Oyun dünyasının en ileri teknolojisi üzerinde çalışmasıyla tanınan Schiermeyer, blok zinciri tabanlı bir oyun ağı oluşturmak ve oyunculara oyunlarına daha fazla sahip çıkmak için Temmuz 2019'da Gala Games'i başlattı.


Gala Oyunlarını Benzersiz Kılan Nedir?

Gala Games tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blok zinciri olan bir dizi farklı blok zinciri oyunu sunuyor. Town Star, sadece şu anda oynanabilen bir oyundur, bir tarayıcıda oynanabilen bir kasaba simülasyonudur. Oyuncular, SimCity oyununa benzer bir kasabayı yönetirler, ancak Town Star'da aslında kasabanın sahibi onlar.

VOX, Gala Games'in koleksiyonluk NFT avatarları setidir. Her VOX benzersizdir ve bazı VOX'lar diğerlerinden daha nadirdir. İlk düşüşte, 8.888 VOX, ortalama 0.0888 ETH Town Stars'tan ilham almasına rağmen, VOX'un sadece bir NFT avatarı olmanın yanı sıra başka faydaları da var. VOX sahipleri ayrıca kendi FBX dosyalarını alırlar, bu da onların avatarlarını canlandırmalarına ve hatta gelecekte onları 3D yazdırmalarına olanak tanır.

Gala Oyunları (GALA) Ticareti Ne Zaman Başlayacak?

GALA belirteci Eylül 2020'de işlem görmeye başladı.

Gala Oyunları 1 Dolara Çıkabilir mi?

Gala Games, Ağustos 2021 itibariyle 0,02 ABD doları civarında işlem görüyor, bu nedenle 1 ABD dolarına ulaşmak için 50X gerekir. Gala Games'in kesinlikle ilginç bir oyun ekosistemi ve çok deneyimli bir liderliği var, bu yüzden böyle iddialı bir hedef bile birkaç yıl içinde gerçekleşebilir.

Gala Oyunlarını (GALA) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Okex

Mandala

Binance

Huobi

Ftx

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör