Enjin Coin ( ENJ )

Güncelleme tarihi: 17 Ara 2021

Enjin'e blockchain getirme fikri ilk olarak Radomski tarafından 2012'de Bitcoin (BTC) ile ilgilenmeye başladıktan sonra önerildi ve sonunda şirketi bir ödeme seçeneği olarak kabul etmeye ikna etti.

Ethereum ve akıllı sözleşmeler hakkında bilgi edindikten sonra , kendi blockchain entegre yazılımını oluşturmak istediğine karar verdi. Radomski aynı zamanda Haziran 2018'de tanıtılan ve Haziran 2019'da nihai hale getirilen Ethereum tarafından verilen tokenler için yeni bir standart olan ERC-1155 belirteç standardının da yazarıdır ve hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez belirteçlerin basımı için kullanılır.

Enjin Coin'i Benzersiz Kılan Nedir? Enjin Coin, oyun geliştiricilerinin yeni, benzersiz değiştirilebilir veya değiştirilemez ERC-1155 belirteçlerini basmak için ENJ gönderdiği bir dizi akıllı sözleşme kullanır. Bu jetonlar, Eylül 2019'da başlatılan Enjin Marketplace'te alınıp satılabilir veya herhangi bir zamanda destek ENJ'leri ile takas edilebilir . Daha fazla özel jeton basıldıkça, ekosistemden daha fazla ENJ çıkarılır ve bu da onu daha az hale getirir. Bunu göre teknik inceleme , Enjin Para kullanan iki zincir-açık ve kapalı zincirli bir dizi işlemden. Enjin ekosisteminde bir işlem tamamlandığında, Güvenilir Platform kullanıcıların akıllı cüzdanlarıyla iletişim kurar ve web sitesi veya oyun, işlem Ethereum blok zinciri tarafından doğrulanana kadar dijital öğenin yer tutucu veya takas edilemez bir sürümü ile hemen güncellenir.


Enjin Coin'i (ENJ) Nereden Satın Alabilirsiniz? Enjin Coin, diğerleri arasında Binance , Bithumb , Uniswap (V2) ve Balancer gibi kripto para borsalarından satın alınabilir . ABD doları ve euro gibi fiat para birimlerine, Bitcoin ve Ether gibi kripto para birimlerine ve Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi sabit paralara karşı işlem görebilir . Hem spot hem de türev piyasalarda alınıp satılabilir.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör