• admin -

Efinity Token (EFI)

Efinity Token (EFI) Nedir ?


Efinity, dünyanın zincirler arası NFT blok zinciridir. Deflasyonist EFI Token tarafından desteklenen ağ, çevre dostu, ölçeklenebilir ve oyunlar, uygulamalar, işletmeler ve yaratıcılar için kendi değiştirilemez belirteçlerini ana akım izleyicilere ulaştırmak için oluşturulmuştur.NFT'lerin günümüzde akıllı telefonlar kadar yaygın ve kullanımı kolay olduğu belirli bir tür geleceği mümkün kılmak için tasarlanmış jetonlu bir otoyol.

Efinity'nin işlemleri 6 saniyede onaylanır ve 1000 TPS'ye ölçeklenir; Buna karşılık, Ethereum ağı şu anda yaklaşık 15 TPS'de çalışıyor.


Efinity Diğer Projelerden Ayıran Nedir ?

Efinity, şu anda likit olmayan ve benzersiz gerçek dünya ve dijital varlıklarda trilyonlarca doların kilidini açarak NFT'lerin hemen hemen her endüstri tarafından kullanılmasını sağlayacaktır.

Efinity, birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik, hız, güvenlik, gizlilik, geliştirilebilirlik ve yönetişim dahil olmak üzere günümüzde blok zincirlerinin karşılaştığı en büyük sorunları çözen yeni nesil, tamamen merkezi olmayan ağ Polkadot üzerinde bir parachain olarak geliştirildi.

Efinity Token (EFI), Efinity'nin deflasyonist belirteci, işlem ücretleri, likidite ve ödüller için tasarlanmıştır. EFI sahiplerinin ağın geleceğini yönlendirmek için teklifleri sunması ve oylaması için topluluk yönetimine sahip.

Efinity'nin ağ ücretleri, pazar komisyonları, zincirler arası köprü geçiş ücretleri ve akıllı sözleşme ücretleri, Enjin Coin'i (ENJ) stake ederek ve besleyerek ve ticarete katılarak ve NFT'leri keşfederek kazanılabilecek getiriye yönelik olacaktır. ENJ, çözümün kritik bir parçasıdır ve herhangi bir kullanıcının Efinity blok zincirini çalıştıran en verimli harmanlayıcı düğümleri belirlemesine olanak tanır.

Ek olarak, EFI, yeni nesil çok zincirli NFT başlatma paneli ve pazar yeri olan NFT.io'nun temel bir yardımcı programı olacaktır.


Efinity Token ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar
  • OKEx

  • Gate.io

  • ZT

  • Crypto.com

  • Exchange,

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör