Aurory Coin (AURY)

Güncelleme tarihi: 5 Oca

Aurory (AURY) Nedir?

Aurory ,Solona üzerine inşa edilmiş ve retro-fütüristik bir evrende geçen bir Japon rol yapma oyunudur . Oyuncular, solo oyun modu ve iki çok oyunculu mod gibi farklı oyun modları arasında seçim yapabilir. Solo oyun modu, 2D animasyonda tamamen elle çizilmiş bir yandan kaydırma oyunudur. Oyuncular, retro-fütüristik bir kedi benzeri kahraman olan Helios'un arayışını takip ediyor ve arsayı ilerletmek için görevleri yerine getirmek, NPC'lerle konuşmak ve rakipleri yenmek zorunda. Mağlup edilen rakipler , daha sonra çok oyunculu modun bir parçası olarak kullanılabilecek nft ler olarak kazanılacaktır .


Bunlarda oyuncular, oyun içi görünümler, benzersiz ve efsanevi kartlar ve güçlendirmeler kazanmak için canavarları yenerek kazandıkları NFT'leri stake edebilecekler. Bu öğeler daha sonra diğer oyunculara karşı kullanılabilir veya yerel pazarda takas edilebilir. Ekip ayrıca, oyuncuların bir yarışmada savaşmak için beş eşyasını ve kartını seçerek birbirlerine meydan okuyabilecekleri bir oyuncuya karşı oyuncu modu da planlıyor. Kazanan, savaşa başlamak için ödenen tüm jetonları toplar. Bir lider panosu, oyuncuları başarılarına göre sıralayacak ve eşantiyonlar için rekabet etmelerine izin verecektir.

Aurory'nin Kurucuları Kimlerdir?

Aurory, kurucu ortak ve Yaratıcı ve Sanat Direktörü Yann Penno ve Pazarlama ve Operasyon lideri ve ikinci kurucu ortak Paul Vadillo tarafından kuruldu. Penno, bağımsız oyunlar için 2D/3D animatör ve sanat/kreatif direktör olarak 14 yıllık çalışmasıyla oyun endüstrisinde uzun süreli bir deneyim getiriyor.

Aurory'yi Benzersiz Yapan Nedir?

Aurory, Axie gibi oyunları çılgınca başarılı yapan aynı kazan-kazan oyun mekaniklerini kullanıyor . Oyuncular, oyunu oynayarak jetonlar ve NFT'ler kazanabilirler, bu daha sonra pazardan eşya satın almak ve oyunda başarı şanslarını artırmak için kullanılabilir.

Aurory evrenindeki NFT'lere Aurarians denir ve oyun için çeşitli yardımcı programları vardır. İlk olarak, oyunda görsel kimlik görevi görürler. Başka bir deyişle, bir oyuncunun Aurorian'ı onun avatarıdır. Aurrianlar, oyunculara gelecekteki oyun modlarına erişim sağlar ve oyuncuya karşı oyuncuya eklenecek ek modları test etmek ve doğrulamak için anahtar görevi görür. Gelecekte, Aurarianların, oyuncuların gelecekteki oyun modlarında gelişmelerini sağlayacak 3D olarak modellenmiş oyun içi görünüm olarak hareket etmeleri bekleniyor.

Bu NFT'ler, Serum DEX'e karşı likidite ödünç almak için teminat olarak da kullanılabilir. Ekip ayrıca AURY tokeni için çiftçilik ve stake seçeneklerine sahip olmayı planlıyor.


Aurory ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar

  • Huobi global

  • Ftx

  • Bitget

  • Kucoin

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör