Kripto Para Borsasında Ön Satışlara Katılabileceğiniz Platformlardan Bağzıları ;

DAO MAKER

DAO Maker Token, Ethereum üzerine kurulu DAO Maker Ecosystem'in yönetim belirtecidir ve sahiplerinin ekosistemi yönetmesine olanak tanır. DAO Maker, 2020'nin sonlarından bu yana 8 milyon ABD dolarının üzerinde para toplayan bir dizi Dinamik Para Teklifi düzenledi. DAO Maker Token, ademi merkeziyetçi bir ekosistem oluşturmayı hedefleyerek, hisse senedi ve tokenlere yatırım yapan perakende girişimi için bir platform sağlar.

POLKASTARTER

Polkastarter, zincirler arası token havuzları ve açık artırmalar için kullanımı kolay bir launchpad sağlamak üzere tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. En yaygın olarak, sermayeyi artırmak ve token’lerini aynı anda kolayca dağıtmak isteyen erken aşama blok zinciri projeleri tarafından kullanılır.

SOLRAZR

SolRazr, Solana’da yazılım çözümleri geliştiren projeler için “fiili” kaynak yaratma ve geliştirici platformu olarak hareket etmek üzere geliştirilmiştir. SolRazr, yüksek performanslı bir ağ sağlayarak yeni ortaya çıkan merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminin gelişimini hızlandırmaya odaklı bir sistem.

POOLZ

Poolz, üçüncü katman çözümü olarak merkeziyetsiz bir çevrede yatırımcılar ile proje sahiplerini buluşturmayı amaçlıyor. Bu sayede proje sahiplerinin bir merkez olmadan yatırımcılar tarafından keşfedilebilir olması sağlanacak. Poolz, merkezsiz bir swap protokolü olarak öne çıkmakta.

SEEDIFY FUND

Seedify Fund, Blockchain girişimleri ve yenilikçiler konusunda hevesli olanlar için bir kripto para birimidir. Çok çeşitli kripto para birimleri bulunduğundan, farklı kripto paralara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların araştırma yapması gerekiyor Seedify Fund bir istisna değildir

KCC PAD

KCCPad'in ayırt edici özelliği, her katman düzeyini bir tahsisi garanti eden iki aşamalı bir sistemdir. Şans yok, piyango yok ve bot yok; tüm katılımcılar için sadece adil dağıtılmış ödüller